Close

Zespół

kodujdlapolskiMaciek Łoziński

Szlify zdobywał w firmach takich jak Cyfrowy Polsat czy Agora. Zaczynał w PHP, pierwszą aplikacją, którą pokazał światu w 2006r. było forum internetowe – electro.art.pl. Po dwóch latach przekwalifikował się na Java developera i ten język zna najlepiej. Jednak na tym nie kończą się jego ambicje. Myśli o rozpoczęciu przygody z Ruby On Rails, w którym napisana jest jego ukochana diaspora* i Robotiksowy system zarządzania projektami – Redmine. Planuje uratować świat przy pomocy rozproszonych danych, Open Source i demokracji bezpośredniej. Gdy wstanie od komputera uprawia warzywa, piecze chleb, produkuje kwas chlebowy, puszcza płyty winylowe w klubach i marzy o słomiano-glinianym domu na wsi.
www.robotix-lozinski.pl

 

1933925_1093736036050_7119826_n Aleksandra Łozińska

Ola odpowiedzialna jest za testowanie aplikacji i kodu powstającego w Robotix. Dzięki jej doświadczeniu możemy zawsze liczyć na to, że nasze aplikacje będą pracowały z najwyższą możliwą jakością w sposób niezawodny. Lubi języki obce, słuchanie kaset i podróże.

 

Agnieszka Paul

Entuzjastka programowania. Co prawda nie może się zdecydować między Javą a Pythonem, ale nikt nie pobije jej jeśli chodzi o zacięcie w przechodzeniu kolejnych etapów kursów internetowych. Zawstydzi nawet Geek Girls Carrots.

 

Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami, projektantami i specjalistami od użyteczności (UX), takimi jak Desta DesignSylwia Karolina, Partners In Crime czy Urszula Zabłocka dzięki czemu budujemy kompletne rozwiązania dla naszych klientów.